Müşteri Hizmetleri

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Hızlı ve kolay ulaşılabilir müşteri hizmetleri altyapımızla hem telefonla hemde e-mail destek hattımızla bizden destek alabilirsiniz.
Çalışma saatlerimiz: P.tesi - Cuma: 09:00 -18:30 /Cumartesi: 09:00-16:00 arasındadır.     
telefon


Müşteri hizmetlerimize; 
(212) 556 97 65 
numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 


Faks


Müşteri hizmetlerimize; 
(212) 557 59 08 
numaradan faks yollayabilirsiniz.
email


Bu ikonu tıklayarak; 
e-mail yolu ile destek hattımızla 
iletişime geçebilirsiniz.

Banka Bilgilerimiz;

 
 
Garanti Bankası Logo                                         
Banka Adı GARANTİ BANKASI
Şube Adı Yayla/Bahçelievler (752)
Hesap Adı Nurullah GÜLAÇAR
Hesap Numarası 6298109
Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
IBAN TR20 0006 2000 7520 0006 2981 09
Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

KARGO ve TESLİMAT

 • Kargo Takip

  Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bir e-posta yollanacaktır.Bu e-postada bildirilen fatura numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının internet sitesi üzerinden siparişinizi sorgulayabilir, on-line olarak harita üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Farklı sorularınız için Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 • Kargo Ücretleri

  Kargo ücretleri, alışverişiniz sırasında ekranda online olarak hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Böylece ürün kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ektsra ücret ödemenize gerek kalmaz.
  Ücretler sadece 
  ürünün ağırlık ve ebatlarına göre değişmektedir, mesafeye göre değişmez. Yurt içi gönderi fiyatları sabittir.


 • Farklı Teslimat Adresi Girebilir miyim?

  Vermiş olduğunuz siparişleriniz için "Hesabım" bölümünde yer alan kişisel bilgilerim menüsünü takip ederek  teslimat bilgilerim alanına farklı teslimat adresleri tanımlayabilirsiniz.

 • Ürünüm bana gelirken yolda zarar görmüş, ne yapmalıyım?

  Ürününüz bir hasar gördüyse bunu kargo yetkilisi huzurunda beyan edip Hasarlı Kargo formu doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilmediği durumlarda ofisegelsin.com sorumluluk kabul etmez.

 • Teslimat Süresi

  Web sitemizden hafta içi (Pazartesi-Cuma) vermiş olduğunuz siparişleriniz onay aşamasından geçtikten sonra;


  - Hafta içi Pazartesi-Cuma günleri arasında 09:00 ile 18:00 saatleri arasında, İstanbul için 1 iş günü içinde, İstanbul dışında ise 2 ile 3 iş günü içinde teslim edilmektedir.
  - Hafta sonunda ise sadece Cumartesi günleri İstanbul içinde 09:00 ile 15:00 saatleri arasında teslim edilmektedir. İstanbul dışında teslimat yapılmamaktadır.
  - Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

  Web sitemizden hafta sonu (Cumartesi-Pazar) vermiş olduğunuz siparişleriniz onay aşamasından geçtikten sonra;


  - İstanbul içi için takip eden ilk iş günün de (Pazartesi) teslim edilecektir,

  - İstanbul dışı için takip eden 2 ile 3 iş günü içinde teslim edilecektir (Salı-Çarşamba)

  Siparişiniz onaylandığı anda sistemimizde kayıtlı E-Mail adresinize siparişiniz ile ilgili bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

  KKTC ve Yurtdışına kargo gönderilememektedir.

 • Teslimat Anında

  Müşterilerimiz siparişlerini teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde siparişinizin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

  Paket Kontrolü :
  Siparişiniz size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.


  Hasarsız Görünen Paketler:
  Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine geri iade ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

Secured By RapidSSL® and SSL Direct
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.