Hakkımızda

ofisegelsin.com olarak bizler, kaliteli malzeme, uygun fiyat ve hızlı hizmet prensiplerimizle siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermek için ekibimizi her geçen gün güçlendirerek sürekli çalışıyoruz.

ofisegelsin.com, bugün Ofis Kırtasiyesi, Bilgisayar,Teknoloji Sarf Ürünleri, Gıda, Temel Tüketim Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Ambalaj ve Hijyen Ürünleri gibi, ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacını taşıyan, uzman kadrosu ile, siparişleri anında teslim etmeye hazır kendi araçları ile hizmetinizdedir.

Müşterilerimize perakende hizmet vermek amacıyla 2013 yılında Bahçelievler mağazamızı açtık. 200m2 alan içerisinde ofis ve kırtasiye malzemelerinden hediyelik eşyaya kadar 5.000 çeşit ürünle h,izmet vermekteyiz. Yine Bahçelievler de 2000 m2 alan da kurumsal firmalara hizmet veren depomuz bulunmaktadır.

Kırtasiye bölümümüzde ambalaj malzemeleri, okul ve ofis gereçleri bölümleri altında binlerce çeşit ürün müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Raflarımızda uygun fiyat yapısı, bol çeşit ve kırtasiye ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayacak ürünün bulunması temel hedefimizdir. Kırtasiye bölümümüzde sadece okul sezonu ve belirli tarih aralıklarında değil yılın 12 ayı içersinde tüm ürün grublarını bulabilirsiniz. 

Kırtasiye dünyası ile ilgili her türlü yenilik , değişik fiyat aralığında bol ürün çeşidi ve tüm lider markalar mağazamızda sizleri beklemektedirİstanbul için kendi araçlarımızla, İstanbul dışında ise kargo şirketleri ile çok hızlı bir şekilde ürünlerimizin teslimini sağlamaktayız. Şimdiye kadar bizi tercih eden ve www.ofisegelsin.com e-ticaret sitemizden ofis ihtiyaçlarını karşılayan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

ofisegelsin.com farklı sektörlerden, farklı büyüklükteki 2000'e aşkın firmaya aktif olarak hizmet vermektedir ve her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları:

-Kurumsal Şirketler -Avukatlar, Barolar-Organizasyon Firmaları -Banka Şubeleri-Tekstil Firmaları -Ajanslar, Ofisler-Plazalar, AVM'ler -Sağlık Kurumları-Üniversiteler -Kırtasiyeler-Lojistik Firmaları -Muhasebeciler, Müşavirler-Eğitim Kurumları -Fabrikalar, Atölyeler


Çalıştığımız bazı markalar:Hakkımızda
Secured By RapidSSL® and SSL Direct
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.